کیروش به دنبال قهرمانی در جام ملت‌ها

آمادگی کیروش برای قهرمانی در جام ملتها

در سومین مرحله آماده سازی تیم ملی ایران در راه جام ملت‌های آسیا درحالی تیم کشورمان با پیروزی خفیف مقابل ترینیدادوتوباگو به پیروزی رسید که حالا خود را برای بازی مقابل ونزوئلا در دوحه قطر آماده می‌کند.

همانطور که می‌دانید، کیروش و بازیکنان پس از پیروزی ۱ بر صفر مصاحبه‌ای برگزار نکردند و به نظر میرسد که تیم ملی تمام تمرکز خود را برای بازی‌های پیش رو گذاشته است و تنها کارلوس کیروش در پیامی که در صفحه اینستاگرام خود منتشر کرد به همدلی و اتحاد تیمش اشاره کرد.

از صحبت‌های کارلوس کیروش اینطور می‌توان برداشت کرد که آن‌هایی که بلیط جام ملتها را تهیه کرده‌اند، شاهد ایستادن تیم ملی بر سکوی قهرمانی خواهند بود.

رویای کارلوس کیروش برای قهرمانی در آسیا

وی در صفحه اینستاگرام خود چنین نوشت:

بار دیگر با نمایش یک عملکرد خوب و پیروزی مقابل ترینیداد و توباگو که ما آن را به تمامی طرفداران وفادار تیم ملی تقدیم می‌کنیم همچنان همانند گذشته با تعهد و تمرکز قوی مبارزه خواهیم کرد برای کسانی که همیشه با ما هستند و هرگز ما را تنها نمی‌گذارند.

همه ما می‌دانیم که چه چیزی داریم و می‌دانیم که چه چیزی هستیم و برای رسیدن به چه تلاش می‌کنیم. هیچ چیز و هیچکس نمی‌تواند اتحاد و روحیه تیم ما را شکست دهد.

بدون توجه به مشکلات، همچنان برای رسیدن به رویاهایمان که طلای جام ملت‌های آسیا است، به تلاش خود ادامه خواهیم داد.

هر روز با دلبستگی و روحیه بالایی که داریم تمام قطره‌های عرق ریخته شده را به طلا تبدیل خواهیم کرد. البته با الهام از جام‌جهانی ۲۰۱۴ برزیل، جام ملت‌های ۲۰۱۵ آسیا و جام جهانی ۲۰۱۸ روسیه.

به عنوان تیم اول آسیا برای ۵ سال پیاپی با ۸۸ بازی بین‌المللی که ۶۳% آن برد، ۲۵% تساوی و تنها ۱۲% باخت بوده افتخار می‌کنیم که بهتر از همیشه شویم و پیراهن تیم‌ملی را در جایگاه بالاتری قرار دهیم.

حالا همه برای تیم ملی

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *