راهنمای خرید از سایت Viagogo؛ مسابقات ورزشی تا فستیوال‌ها

راهنمای خرید از Viagogo

چنانچه در تهیه بلیط مسابقه ورزشی یا فستیوال مدنظرتان از سایت مرجع دیر اقدام کرده‌اید و همچنان مسر به شرکت در آن هستید راهی جز تهیه بلیط از بازار آزاد ندارید. خرید از سایت Viagogo یکی از روش‌هایی است که کاربران می‌توانند بلیط مسابقه‌ای را که قصد شرکت در آن ندارند را در آن به فروش برسانند.

ممکن است زمانی که بلیط فروشی اصلی به پایان رسیده باشد، بلیط آن در ویاگوگو چند درصدی گران‌تر باشد اما این تفاوت قیمت معمولا اختلاف زیادی با تعرفه اصلی نخواهد داشت.

راهنمای خرید از سایت Viagogo

۴ دسته اصلی بلیط در سایت ویاگوگو طبقه‌بندی شده که به ترتیب کنسرت، مسابقات ورزشی، تئاتر و فستیوال می‌باشد که در صفحه اصلی قابل مشاهده است.

نمایی از صفحه اصلی سایت Viagogo

برای خرید می‌توانید از کادر جستجو رویداد مدنظر را انتخاب نمایید تا جزئیات بیشتر مانند جایگاه‌ها، قیمت‌ها و شیوه تحویل را مشاهده نمایید.

توجه داشته باشید که پیش از خرید باید از نحوه ارسال بلیط اطلاع داشته پیدا کنید و پیش از شروع، بلیط به دستتان رسیده باشد تا هزینه پرداختی از بین نرود.

راهنمای خرید بلیط از سایت Viagogo

پس از انتخاب بلیط، اطلاعات کلی نمایش داده خواهد شد که شامل ردیف، زمان و نام رویداد برگزاری است. در قسمت بعدی شیوه ارسال بلیط مشخص شده است. هر بازی بلیط مختص به خود را دارد که برخی‌ها مانند لیگ ملت‌های آسیا ۲۰۱۹ که در امارات برگزار شد به صورت الکترونیکی بوده و با پرینت بلیط ارسالی به ایمیل اجازه ورود به ورزشگاه را داشتید.

اما برخی دیگر از امنیت بیشتری برخوردار است مانند بلیط مسابقات جام جهانی ۲۰۱۸ روسیه که برای ورود حتما باید بلیط اصلی را در اختیار داشتید که در این موارد شخص فروشنده بلیط موظف به ارسال بلیط از طریق پست و یا طرق دیگر است.

در مرحله بعد باید اطلاعات خود را به صورت دقیق و بدون هیچ اشتباهی وارد نمایید. فیلدهایی همچون نام و نام خانوادگی، آدرس پستی و شماره همراه.

پرداخت را از چه طریقی انجام دهم؟

سایت بلیط ۹۸ با فعالیت تخصصی در زمینه تهیه بلیط مسابقات ورزشی از سایت‌ها خارجی می‌تواند امور پرداختی مربوطه را در کمترین زمان ممکن انجام دهد و از طرفی موارد احتمالی خرید بلیط را بررسی و با شما در میان بگذارد، پس خیالتان از بابت خرید بلیط مطمئن، راحت باشد!

چطور به Viagogo اعتماد کنیم؟

این سوالی بسیاری از متقاضیان خرید از سایت Viagogo است. در حالی که تا ۱۰ روز پس از رویداد برگزار شده، هزینه پرداختی به حساب شخص فروشنده واریز نخواهد شد و چنانچه بلیط تقلبی بود می‌توانید با ارائه مستندات به پشتیبانی Viagogo هزینه پرداختی را تمام و کمال پس بگیرید.

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *