راهنمای خرید از سایت StubHub

سایت StubHub

جالبه بدونید که StubHub را بزرگترین مرکز خرید و فروش بلیط فستیوال‌ها، مسابقات ورزشی، نمایش‌ها و کنسرت‌ها می‌دانند و به نوعی رقیب جدی سایت Viagogo هم شناخته می‌شود. خرید از سایت StubHub اگر کارت اعتباری بین‌المللی داشته باشید چندان کار سختی نیست و می‌توان با پیمودن مراحل زیر خرید را انجام داد.

چنانچه دسترسی به کارت‌های اعتباری ویزا یا مسترکارت ندارید اصلا جای نگرانی وجود ندارد، بلیط ۹۸ اینجاست تا تمامی مراحل ثبت‌نام، انتخاب و پرداخت هزینه‌ها را انجام دهد و شما فقط معادل آن را به ریال پرداخت خواهید کرد.

برای خرید از سایت StubHub از کجا شروع کنیم؟

بعد از ورود به StubHub می‌توان از نوار جستجوی بالا نام رویداد مدنظر را تایپ کنید و وارد قسمت مربوطه شوید و یا اینکه نمی‌دانید قصد شرکت در چه رویدادی را دارید و فقط در تاریخی مشخص در به شهری سفر خواهید کرد و قصد جستجوی تمام رویدادهای مربوط به آن تاریخ هستید.

خرید از سایت StubHub

 

برای جستجوی شهر نیز میتوان از قسمت نوار بالایی، شهر مورد نظرتان را انتخاب کرده تا تمامی فستیوال‌ها، مسابقات ورزشی، کنسرت‌ها و.. نمایش داده شود.

برای خرید بلیط باید عضویت خود را در سایت انجام دهید در غیر اینصورت امکان پرداخت وجود نخواهد داشت؛ برای اینکار می‌توانید از قسمت Sign up اقدام نمایید.

هنگام ثبت‌نام توجه داشته باشید که نام، نام‌خانوادگی و پست الکترونیک خود را به صورت صحیح وارد نمایید.

بعد از ورود به روبداد دلخواه به راحتی می‌توانید جایگاه و صندلی خود را انتخاب کرده و قیمت تعیین شده را مشاهده کنید.

انتخاب جایگاه بلیط در StubHub

 

با قرار دادن موس روی جایگاه‌های مختلف، نمایی که بیننده از بازی خواهد دید مشخص می‌شود و همین امر باعث بهبود انتخاب شما خواهد شد. البته به طبع هرچه دید بهتری داشته باشید باید هزینه بیشتری نیز پرداخت کنید.

در مرحله پرداخت به مالیات و خدمات سرویس رویداد توجه داشته باشید. در برخی رویدادها ممکن است مبلغی به عنوان مالیات و سرویس بر روی فاکتور شما اضافه شود و در برخی دیگر تنها ملزم به پرداخت هزینه بلیط باشید.

هزینه فاکتور با احتساب مالیات و سرویس

 

پرداخت‌ها از دو طریق Credit Card و PayPal انجام می‌پذیرد و اگر امکان پرداخت را ندارید اصلا جای نگرانی وجود ندارد. بلیط ۹۸ در کمترین زمان ممکن قادر به پرداخت فاکتور شماست!

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *