ظرفیت جایگاه ایران در بازی مقابل عراق تکمیل شد!

تکمیل ظرفیت استادیوم بازی ایران و عراق

واقعا انتظار آن نمیرفت که ۴۰ روز مانده به شروع رقابت‌های جام ملت‌های آسیا تمامی بلیط‌های جایگاه ایران در بازی مقابل ایران به فروش برود. همین استقبال بی‌نظیر ایرانیان از این بازی، بیانگر یک مسابقه فوق‌العاده است. ناگفته نماند که بلیط بازی ایران و عراق در جام ملت‌های آسیا از سوی تماشاگران عراقی نیز با استقبال خوبی مواجه شده است.

مدتی است که بلیط فروشی بازیهای جام ملتهای آسیا آغاز شده و طرفداران ۲۴ تیم شرکت کننده در این رقابت‌ها می‌توانند به صورت آنلاین بلیط خود را خریداری نمایند.

در این میان تنها طرفداران ایران هستند که در تب و تاب بیشتری نسبت به سایر هواداران قرار دارند و بلیط‌های بیشتری نیز خریداری کرده‌اند به طوریکه تمامی جایگاه‌های ایران حتی VIP در بازی مقابل عراق به فروش رفته است.

این تقاضای زیاد برای دیدن بازی ایران و عراق حتی در فروش بلیط‌های بازی فینال یا حتی افتتاحیه هم دیده نمی‌شود و این نشان از اهمیت بالای صدرنشینی گروه D است.

تکمیل ظرفیت استادیوم بازی ایران و عراق

صدرنشینی در گروه D نوید بازی‌های آسان تا مرحله نیمه‌نهایی جام ملت‌های آسیا را می‌دهد و از این رو این بازی از درجه اهمیت ویژه‌ای برخوردار خواهد بود.

حتی به نظر میرسد ورزشگاه آل مکتوم دبی انتخاب مناسبی برای برگزاری بازی ایران و عراق نبوده چراکه ظرفیت این ورزشگاه تنها ۱۰۷۵۰ نفر برآورد شده که به طبع توانایی میزبانی از خیل عظیم هواداران ایرانی نخواهد بود.

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *